Japońska sauna Ganbanyoku, kapsuła do floatingu – Warszawa

H2O Floating Studio to miejsce w Warszawie gdzie można zaznać relaksu i wyciszenia. W naszym studio czas ma inny wymiar. Żyjemy w miejskiej dżungli, w czasach, w których stres towarzyszy nam każdego dnia. Praca, dom , natłok obowiązków bardzo negatywnie wpływają na nasz organizm oraz zmniejszają możliwości kreatywnego działania. Każdy z nas próbuje znaleźć coś dla siebie aby odreagować trudy codzienności.  Biegamy, jeździmy na rolkach, na rowerze, chodzimy na basen, słuchamy muzyki. Wszystkie te formy aktywności są nam powszechnie znane.

W naszym H2O Floating studio w Warszawie można doświadczyć zupełnie czegoś nowego. Floating i japońska sauna skalna ganbanyoku znane w wielu krajach, w Polsce znane są jednak w niewielkim stopniu a szkoda.

H2O Floating Studio Warszawa pozwala odciąć się od licznych bodźców, które nas bombardują nieustannie. Stan taki pozwala szybko i bardzo skutecznie zregenerować nasz organizm. Odpoczywa mózg, rozluźniają się mięśnie, odciążone zostają stawy, zmniejsza się poziom stresu, nasza skóra staje się zdrowsza. To tylko kilka z wielu  pozytywnych efektów działania floatingu i sauny ganbanyoku. Można korzystać z obu zabiegów osobno ale warto je połączyć.

H2O Floating Studio wykorzystuje najnowsze modele sprzętu od renomowanego polskiego producenta.

H2O Floating Studio Warszawa – japońska sauna Ganbanyoku, kapsuła do floatingu